سرمایه گذاری امن و بدون استرس

info @berelianpm.com

Search
Close this search box.

سبدگردانی در اصفهان

سبدگردانی در اصفهان

فهرست

شرکت‌های سبدگردانی در اصفهان

تنها شرکت سبد‌گردانی که به طور متمرکز در اصفهان در حال فعالیت است شرکت سبدگردان برلیان است. شعبه اصلی این شرکت در شهر اصفهان واقع شده و دارای دفاتر نمایندگی در سایر شهرها است.

در حال حاضر تنها سبدگردان برلیان به طور مستقیم در شهر اصفهان فعالیت سبدگردانی قانونی دارند. این به تنهایی نه یک مزیت و نه یک ایراد است. اما اگر شرکتی نمایندگی خود را از شهر اصفهان به هر دلیلی حذف کند، برای مشتریان آنها مشکل ایجاد می‌شود. 

سبدگردانی در اصفهان
سبد گردانی در اصفهان

سبدگردانی چیست؟ 

سبد گردانی یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری غیرمستقیم است که امروزه در دنیا و ایران مطرح شده است. سبدگردانی که در انگلیسی تحت عنوان (Portfolio Management service) شناخته می‌شود به فرآیندی می‌گویند که در آن افرادی که وقت یا دانش کافی برای سرمایه‌گذاری ندارند، سرمایه خود را در اختیار افراد حقوقی‌ای که در بازار سرمایه حرفه‌ای هستند، قرار می‌دهند تا با سرمایه‌ی آنها به خرید و فروش سهام بپردازند و با مدیریت سهام برای افراد کسب سود کنند. سبدگردان با توجه به میزان سرمایه و ریسک پذیری و مطابق با اهداف سرمایه‌گذاری افراد تلاش می‌کند تا با تشکیل سبد سهام بیشترین سود و کمترین ضرر را برای فرد سرمایه‌گذار به ارمغان بیاورد. 

مزایای سبدگردانی در اصفهان:

سبدگردانی در سال‌های اخیر به عنوان یک روش نوین سرمایه گذاری نوین در حال گسترش است. این روش در حال حاضر در شهر اصفهان متقاضی زیادی دارد. ولی به علت نبود یک شرکت مطمئن تاکنون در اصفهان و عدم حضور مستقیم شرکت‌ها در اصفهان این روش سرمایه‌گذاری رشد مناسبی نداشته است.

از جهتی این موضوع باعث کاهش بازار رقابتی در شهر اصفهان شده است و افراد در حال حاضر با روی آوردن به این روش از طریق شرکت برلیان (تنها شرکت با حضور مستقیم در اصفهان) می‌توانند از این بازار رقابتی حداکثر سود را برده و سرمایه‌گذاری مطمئن و پرسودی داشته باشند.

تفاوت حضور مستقیم شرکت برلیان با صرف حضور دفتر سایر شرکت‌ها در این موضوع است که:

سرمایه‌گذار می‌تواند با مراجعه حضوری به شعبه مرکزی این شرکت به طور مستقیم با عوامل اصلی شرکت اعم از مدیرعامل، مدیر سرمایه‌گذاری، سرپرست تیم تحلیلی و … در ارتباط بوده و به طور کلی از وضعیت شرکت سبدگردان خود اطمینان داشته باشند و با روند کلی سبد گردانی آشنایی پیدا کنند.

حداقل سرمایه برای سبدگردانی در کارگزاری برلیان چقدر است؟

با توجه به مصوبه شرکت حداقل سرمایه برای سبدگردانی در حال حاضر ۵۰۰ میلیون تومان است. اما در شرایطی ممکن است با سرمایه‌های متفاوت هم همکاری کند. همچنین جهت سرمایه‌های کمتر شیوه‌های مناسب و سودآوری را آماده کرده است.

چرا سبدگردان برلیان رو انتخاب کنیم؟

سبدگردانی برلیان دارایی تیم مدیریتی بسیار با تجربه و خوشنام در شهر اصفهان است. همچنین از یک تیم تحلیلی و معامله‌گران جوان و سخت‌کوش برخوردار است که تمام تلاش خود را جهت کسب بالاترین سود با کمترین ریسک ممکن برای مشتریان خود انجام می‌دهند.

این سبدگردانی در حال حاضر دارای طرح تخفیف در کارمزد ثابت است که فرصت مناسبی جهت استفاده از خدمات سبدگردانی برلیان است. با  خدمات سبدگردانی اختصاصی  بیشتر آشنا شوید.

آیا شرکت سبدگردان برلیان یک نهاد قانونی است؟

شرکت سبدگردان برلیان (سهامی خاص) در سال ۱۳۹۹ تحت شماره ثبت ۶۶۴۳۴ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۶۵۹۴۹۱ در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسیده است . در همان سال تحت شماره ۱۱۷۸۴ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهاد مالی ثبت شده است و از آن پس مشمول مقررات، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و بخشنامه های مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار است. همچنین کلیه فعالیت‌های آن تحت نظارت مستمر و دائمی ارکان مختلف سازمان بورس قرار دارد.

چگونه می‌توان بدون دانش و صرف زمان در بورس سرمایه‌گذاری کرد؟

شما جهت سرمایه‌گذاری موفق در بورس به دو عامل مهم نیاز دارید، دانش و زمان. اگر هر یک از این دو برای شما جهت انجام معاملات سهام مشکل ساز شده است، می‌توانید با دریافت خدمات سبدگردانی از دانش، تجربه و زمان افراد متخصص، آموزش دیده و مورد تایید سازمان بورس در شرکت‌های سبدگردانی اختصاصی جهت کسب سود استفاده کنید.

آدرس شرکت سبدگردان برلیان در اصفهان

اصفهان ، خیابان هزارجریب ، خیابان آزادی ، پلاک ۶۲

تلفن : ۰۳۱-۳۱۳۰۶۸۷۰-۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *