سرمایه گذاری امن و بدون استرس

info @berelianpm.com

Search
Close this search box.

کنترل تضاد منافع

کنترل تضاد منافع بین سبدگردان و مشتریان

مطابق ماده ۱۴ دستورالعمل تاسیس و فعالیت سبدگردان، درصورتی که تضاد منافع میان سبدگردان و مشتری بوجود آید، اولویت با منافع مشتری می باشد. برای کنترل تضاد منافعی که ممکن است به دلیل ارائه خدمات مختلف بین سبدگردان یا اشخاص وابسته و کارکنان با مشتریان به وجود  آید، اجرای ماده۲۷ دستورالعمل فوق در دستور کار قرار خواهد گرفت.در راستای افشای بندهای ۱، ۲ و ۳ ماده مذکور در گزارش های دوره ای ارائه  شده به امین و حسابرس و نیز مشتریان مشخصات ورقه، شرح منافع و تاریخ ذی نفع شدن  آن ها اعلام می گردد.
 

منافع سبدگردانی (بجز کارمزد دریافتی)

شرکت سبدگردان برلیان تازه تاسیس است و مورد ندارد.

منافع سبدگردانی برای اشخاص ثالث

شرکت سبدگردان برلیان تازه تاسیس است و مورد ندارد.

روابط تجاری اساسی با اشخاص حقیقی و حقوقی

بر اساس ماده ۱۲۹ قانون تجارت اعضای هئیت مدیره شرکتها، شریک یا عضو هئیت مدیره یا مدیر عامل در معاملاتی که با شرکت یا به حساب شرکت انجام می شود نمی­توانند بدون اجازه هئیت مدیره به طور مستقیم یا غیر مستقیم طرف معامله واقع و یا سهیم در معامله شوند.

در صورت اجازه هئیت مدیره مکلف است بازرس شرکت را از معامله ای که اجازه آن داده شده بلافاصله مطلع کند و گزارش آن را به اولین مجمع عمومی عادی صاحبان سهام بدهد. بر همین اساس بازرس نیز مکلف است ضمن گزارش خاصی حاوی جزئیات معامله نظر خود را درباره چنین معامله ای به همان مجمع تقدیم کند، همچنین در تهیه صورتهای مالی شرکت الزامات استاندارد حسابداری شماره ۱۲ در خصوص افشای اطلاعات اشخاص وابسته رعایت خواهد شد.

کلیه اعضای هیئت مدیره و سهامداران شرکت سبدگردان برلیان (سهامی­ خاص) اشخاص حقیقی می­ باشند.  جهت مشاهده اعضای هیئت مدیره اینجاکلیک کنید.