راهکارهای سبدگردانی

  • نام

برلیان کالج

توانمندسازی و دانش افزایی فعالین بازارهای مالی

همه چیز در مورد عرضه و پذیرش شرکت ها در بورس

18ام دی, 1400

برلیان

امروزه از مؤثرترین روش های تامین مالی جذب و استفاده از اندوخته های خرد و کوچک سطوح مختلف جامعه و تبدیل آن به منابع مورد نیاز جهت تأمین سرمایه طرح های بزرگ و حتی تأسیس شرکت هاست. در همین راستا برلیان با فراهم آوردن خدمات عرضه و پذیرش سهام برای شرکت های متقاضی ، ایشان را در نیل به این هدف یاری می رساند. شرکت ها و کارخانجات با توجه به تفاوت هایی از جمله اندازه شرکت ، دارایی ها ، تعداد سهامداران و ... در یکی از بازارهای زیر مجموعه بورس تهران یا فرابورس مورد قرار میگیرند.

بیشتر

برترین استراتژی کسب سود در بازار سرمایه کدام است؟

23ام مهر, 1402

برلیان

قطعا یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در میزان کسب بازده و زیان افراد داخل بازار های مالی ، روش و استراتژی معاملاتی آنان است. چهارشنبه گذشته در گفت و گویی با موضوع بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه ، میزبان علی هدیه از کارشناسان و معامله گران ارشد بازار سرمایه در برنامه برلیان لایو بودیم.

بیشتر

نکته ای مهم برای معامله گران بازار سرمایه

23ام مهر, 1402

برلیان

به طور کلی دو دسته از افراد داخل بازار سرمایه در حال فعالیت میباشند. عده‌ای موج ساز و عده‌ای موج سوار. این مهم است که شما قواعد هر کدام از این دو گروه را بدانید. چهارشنبه گذشته در گفت و گویی با موضوع بررسی آخرین وضعیت بازار سرمایه ، میزبان علی هدیه از کارشناسان و معامله گران ارشد بازار سرمایه در برنامه برلیان لایو بودیم.

بیشتر

همه چیز در مورد شرکت های مشاور سرمایه گذاری نوع دوم

23ام مهر, 1402

برلیان

شرکت های مشاور سرمایه گذاری نوع دوم اشخاص حقوقی هستند که بر اساس این دستور العمل تاسیس و فعالیت ، صلاحیت انجام کلیه اقدامات و فرآیند توصیه به خرید و فروش ، تحلیل روند قیمت ، عرضه و تقاضای بازار و کلیه خدمات مشاوره و آموزشی در حوزه سرمایه گذاری در بازار سرمایه را ارائه میدهد.

بیشتر

فرآیند و مراحل پذیرش شرکت ها در بورس و فرابورس

8ام اسفند, 1402

برلیان

اولین گام شرکت ها تعیین یک مشاور پذیرش جهت پیگیری امور پذیرش میباشد. مشاور پذیرش در تمامی مراحل تکمیل پرونده پذیرش ، تهیه برنامه کسب و کار و امیدنامه ، جلسه هیئت پذیرش ، درج و عرضه در کنار کنار شرکت متقاضی خواهد بود.

بیشتر

مزیت پذیرش شرکت ها در بورس اوراق بهادار تهران

23ام مهر, 1402

برلیان

رشد و توسعه اقتصادی هر کشور وابسته به رشد و توسعه شرکت ها و بخش های خرد زیرمجموعه آن میباشد. در همین راستا از جمله پارامتر های تحقق رشد و توسعه شرکت ها ، بحث سرمایه گذاری های خرد و کلان در راستای ایجاد و پیگیری طرح های تحقیق و توسعه شرکتی است. ناگفته نماند که پذیرش شرکت ها در بورس علاوه بر موارد بالا مزیت های بسیاری برای ناشران متقاضی و سرمایه گذاران خواهد داشت. درادامه به چندی از آنها اشاره خواهیم کرد.

بیشتر